Nie pobieramy opłat za wyceny

Contact Info

Dział Techniczny

Serwis klimatyzacji

Klimatyzacja jest sprzętem, który pojawia się w co drugim domu, wiekszość dewelpoerów decyduje się na układanie instalacji freonowej w nowych budynkach, klimatyzacje stają się już standardem. Niestety jak to bywa ze sprzętem, tym o który dbamy a w szczególności tym o który nie dbamy, psuje się. Nie można więc zapominać o regularnym przelglądach klimatyzacji, w niektórych przypadkach awarii bez systematycznego serwisu jest już za późno na naprawę i często okazuje się że naprawa klimatyzacji jest nie opłacalna lub czasem nie możliwa. Serwis klimatyzacji, a w zasadzie przegląd takiej klimatyzacji nie jest czymś drogim i warto o tym pamiętać. Przeglądy klimatyzacji są niezbędne do utrzymania naszej klimy w nienagannej formie, zawsze gotowej do wyzwań jakimi są dla niej upalne dni. Dotyczy to zarówno efektywnego chłodzenia mieszkania, jak i możliwości bezpiecznego użytkowania takiej klimatyzacji. Brak regularnego serwisowania może w efekcie wywołać większą lub mniejszą awarię i niezbędną szerszą naprawę klimatyzacji, która okaże się bardziej kosztowna, niż coroczny serwis. W zakresie naszych usług należy serwis klimatyzacji i ich naprawa, jeśli dojdzie do awarii któregokolwiek z podzespołów klimatyzatora, szybko zdiagnozujemy i usuniemy usterkę. Nasz serwis klimatyzacji oferuje szerokie spektrum napraw klimatyzatorów przeróżnych Firm, od lat specjalizujemy się w montażu klimatyzatorów, serwisie jaki i doradztwie. Błyskawicznie zdiagnozujemy problem i usuniemy usterkę.

klimatyzacje

Naprawa klimatyzacji – chętnie pomożemy

Jeśli pojawiają się jakiekolwiek problemy z działaniem klimatyzacji, nie ma na co czekać i usterkę należy zgłaszać po pierwszych zauważonych nieprawidłowościach, mała usterka może wyołać wiekszą, co spowoduje znaczne koszta, brak możliwości naprawy i w efekcie wymianę klimatyzatora. Poniżej przedstawimy popularne usterki klimatyzacji jakie klienci zgłaszają:

- klima wyświetla komunikaty błędu Ex,
- klimatyzator włącza się ale nie chłodzi,
- klimatyzacja nie reaguje na włączanie,
- cieknie woda po ścianie,
- jednostka zewnętrzna wydaje dziwne dzwięki,
- słabo chłodzi.

Powyższe sytuacje są sytuacjami dość popularnymi i w większoścy wypadków są spowodowane zaniedbaniem, np. przy wycieku czynnika, z dnia na dzień pompa zaczyna pracować intensywniej co doprowadza do uszkodzenia kompresora. Usterki są łatwe do zdiagnozowanie i łatwe w naprawie, czas reakcji jest bardzo kluczowy, by uniknąć wysokich kosztów naprawy wynikających na przykład z całkowitego zepsucia się klimatyzatora przez mniejszą usterkę, ważne jest by zareagować natychmiastowo, wyłączyć klimatyzację i wezwać serwis. Wtedy być może uda się wyeliminować przyczynę problemu, bez większych uszkodzeń, zanim ta spowoduje kaskadowo awarię całej instalacji. W większości przypadków naprawy jesteśmy w stanie wykonać od ręki, szybka zdiagnoza problemu, odpowiednie części lub poprawienie łączeń i gotowe, posiadamy niebędne i popularne części do popularnych klimatyzacji i awarii. Serwis klimatyzacji w Suwałkach i okolicach wykonujemy z reguły tego samego dnia, w przypadku dalszych wyjazdów, serwis jest wykonywany w kolejnym dniu.

Serwis klimatyzacji kompleksowe usługi

Serwis klimatyzacji Klimatyzacje-Tech poradzi sobie z każdym problemem! Od długiego czasu specjalizujemy się zarówno w przeglądach urządzeń, jak i usuwaniu awarii, naprawiamy urządzenia każdego typu.

· Klimatyzacje split,
· Klimatyzacje multisplit,
· Klimatyzacje VRV,
· oraz inne.

Na przestrzeni lat funkcjonowania na rynku zyskaliśmy doświadczenie pozwalające nam z powodzeniem naprawiać 95% klimatyzacji, a te których się nie da naprawić, udało się nam wymienić z sukcesem. Serwis klimatyzacji w naszej Firmie to gwarancja usługi o każdej porze dnia a w nagłych przypadkach nawet w nocy. Skutecznie usuniemy usterkę i sprawdzimy pozostałe parametry „życiowe” klimatyzacji. Wykonujemy nie tylko naprawę klimatyzacji w Suwałkach i okolicach, ale także serwis gwarancyjny klimatyzacji popularnych marek. Wykonujemy wszystkie czynności związane z przeglądami bieżącymi, oraz wymieniamy elementy, które tego wymagają. Podczas serwisu jesteśmy w stanie tez zweryfikować stan wszystkich podzespołów, nawet jeśli tego nie widać, nasze czułe oko wychwyci nieprawidłowości.

Szybko oceniamy, które z elementów podlagają wymienia i serwisujemy sprzęt tak, by ciągle zachowywał przewidywaną efektywność pracy. Jest to niezwykle istotne, gdyż zaniedbana klimatyzacja radykalnie traci na swojej efektywności, co sprawia, że nie jest w stanie wychłodzić pomieszczenia. W większości przypadków błyskawiczny serwis pozwoli nam uniknąć kosztownej naprawy klimatyzacji, a wykonywany regularnie pozwala na zachowanie klimatyzacji w pełnej formie przez wiele lat. Korzystamy tylko ze sprawdzonego sprzętu serwisowego renomowanych marek. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, co pozwoli szybko ustalić termin przyjazdu. Wiemy, jak istotnym elementem wyposażenia jest klimatyzacja, więc staramy się zapewniać, jak najkrótsze terminy.

Diagnozowanie klimatyzacji

Serwis klimatyzacji w naszej firmie to gwarancja usługi niemal o każdej porze dnia a w nagłych przypadkach nawet w nocy. Skutecznie usuniemy usterkę i sprawdzimy pozostałe parametry „życiowe” klimatyzacji.
Korzystamy tylko ze sprawdzonego sprzętu serwisowego renomowanych marek. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, co pozwoli szybko ustalić termin przyjazdu.

serwis klimatyzacji
montaż klimatyzacji
suwałki klimatyzacja suwałki

Serwis klimatyzacji